Оформити замовлення, запросити нас на заміри та отримати консультацію можна за телефонами:
+38 (096) 617-01-05, Viber, Telegram, WhatsApp
Email:  vmaiko@ukr.net    Час роботи офіса: пн-пт с 10.00 до 18.00

ВІД ІДЕЇ ДО РЕЗУЛЬТАТУ

Ми спеціалізуємося на виготовленні на замовлення та монтажі конструкцій із скла: душових кабін, скляних перегородок та дверей, розсувних систем, огорож та огорож для сходів, кухонних фартухів, а також різноманітних дзеркал. Ми обслуговуємо місто Харків та Харківську область.

Якість

Коли ви обираєте нас для завершення оформлення вашого помешкання, ви отримуєте чудовий досвід, який триватиме починаючи з моменту встановлення і протягом усього терміну служби наших виробів.

Індивідуальні продукти

Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб отримати додаткову інформацію про наш повний асортимент продуктів.

Установка

Ми супроводжуємо наших клієнтів від встановлення та протягом усього терміну експлуатації нашої продукції. Ви можете очікувати найкращого обслуговування від нашої команди для вашого індивідуального проекту.

Відмінна підтримка клієнтів

Незалежно від того, чи шукаєте ви конкретну інформацію про продукт, чи вам потрібно знайти запасну частину, наша досвідчена команда допоможе вам отримати відповіді на ваші запитання.

DUSH000000000092

 

ЧОМУ НАШІ КЛІЄНТИ РЕКОМЕНДУЮТЬ НАС

Ми сумлінно діємо у кожній взаємодії з вами, нашими шановними клієнтами. Ми підтримуємо якість нашої продукції з моменту монтажу та протягом усього терміну експлуатації. Ми прагнемо набагато більшого, ніж задовольнити потреби – ми хочемо радувати наших клієнтів продуктами та послугами, які перевершують пропозиції інших компаній.

Ми пропонуємо душові кабіни на замовлення, скляні стіни та двері, розсувні системи, кухонні фартухи, огорожі та дзеркала. Надаємо широкий вибір дизайнів, обробки, кольорів і візерунків, які поєднуються з вашим декором і допоможуть вам створити дизайн вашої мрії. Прагнучи повністю задовольнити клієнтів, ми вкладаємо в свою роботу наш досвід, що дозволяє досягти бажаних результатів.